HA 26 RTJ PRO

Pracovní plošina HA 26 RTJ PRO dosahuje pracovní výšky až 26,4 metrů. Konstrukčně je uzpůsobena pro montážní a jiné výškové práce v těžko přístupných terénech. Více...

Popis

Pracovní plošina HA 26 RTJ PRO dosahuje pracovní výšky až 26,4 metrů. Konstrukčně je uzpůsobena pro montážní a jiné výškové práce v těžko přístupných terénech.

Kloubovo-teleskopická pracovní plošina HAULOTTE HA 26 RTJ PRO je samohybné zdvihací zařízení, které dosáhne do obtížně přístupných míst, pomocí soustavy tří hydraulicky ovládaných ramen a otočnému pracovnímu koši připevněném na tzv. JIB ramenu. Plošina je vhodná i pro práci v obtížném terénu.

Pracovní plošina je poháněna výkonným dieselovým agregátem. Stabilitu a přístupnost do obtížných terénů zajišťuje její robustní konstrukce, velká kola a stoupavost 45%. Elektromagnetické brzdy po ukončení jízdy plošinu rychle stabilizují a umožní její okamžité použití. Díky stabilitě je možný přejezd plošiny na jiné místo s vysunutými rameny.

Pracovní plošina HA 26 RTJ PRO splňuje přísné bezpečností předpisy a mezinárodní normy.

Video

Diagram

Specifikace

Výrobce Haulotte
Oblast použití terén
Stranový dosah 17,5 m
Nosnost koše 350 kg
Celková hmotnost 15500 kg
Délka 11,8 m
Průjezdná šířka 2,48 m
Průjezdná výška 2,97 m
Maximální pracovní sklon
Maximální rychlost větru 12,5 m/s
Pracovní výška 26,4 m
Rozměry koše (prodloužení) 2,44 m x 0,91 m
Pohon diesel
Rozměry při ustavení 11,8 m x 2,48 m

Poptat stroj

Dbáme o Vaše bezpečí

Stroje splňují všechny přísné bezpečnostní požadavky a naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni.

Práce s námi je rychlá

Během 15 minut Vás dostaneme na potřebné místo pod mostní konstrukcí. Naše PODMOSTOVKY se dokáží pohybovat po mostní konstrukci s inspekční lávkou v pracovní poloze.

Obsáhneme mostovku po celé šíři

Z lávky našich strojů se dostanete k celému povrchu spodku mostovky včetně zkosených stran – stroje mají dostatečný stranový dosah a přídavné lešení pro bezpečný přístup k boku mostovky.