HA 32 RTJ

Pracovní plošina HA 32 RTJ dosahuje pracovní výšky až 31,8 metrů. Konstrukčně je uzpůsobena pro montážní a jiné výškové práce v těžko přístupných terénech. Více...

Popis

Kloubovo-teleskopická pracovní plošina HAULOTTE HA 32 RTJ je samohybné zdvihací zařízení, které dosáhne do obtížně přístupných míst, pomocí soustavy tří hydraulicky ovládaných ramen a otočnému pracovnímu koši připevněném na tzv. JIB ramenu. Plošina je vhodná i pro práci v obtížném terénu.

Pracovní plošina zpřístupňuje i místa nad terénem, která jsou pro mnoho plošin těžce dosažitelná. Otočnou nástavbou, na níž jsou umístěna tři ramena a pracovní koš, je možné otáčet o 360 stupňů. Otoč koše je možná až o 180 stupňů. Maximální pracovní dosah je 31,8 metrů do výšky a 21,6 metrů do strany.

Pracovní plošina je poháněna výkonným dieselovým agregátem. Stabilitu a přístupnost do obtížných terénů zajišťuje její robustní konstrukce, velká kola a stoupavost 45%. Elektromagnetické brzdy po ukončení jízdy plošinu rychle stabilizují a umožní její okamžité použití. Díky stabilitě je možný přejezd plošiny na jiné místo s vysunutými rameny.

Pracovní plošina HA 32 RTJ splňuje přísné bezpečností předpisy a mezinárodní normy.

Diagram

Specifikace

Výrobce Haulotte
Oblast použití terén
Stranový dosah 21,6 m
Nosnost koše 250 kg
Celková hmotnost 20140 kg
Délka 11,7 m
Průjezdná šířka 2,53 m (3,3 m)
Průjezdná výška 2,8 m
Maximální pracovní sklon
Maximální rychlost větru 12,5 m/s
Pracovní výška 31,8 m
Rozměry koše (prodloužení) 2,44 m x 0,91 m
Pohon diesel
Rozměry při ustavení 11,7 m x 3,3 m

Poptat stroj

Dbáme o Vaše bezpečí

Stroje splňují všechny přísné bezpečnostní požadavky a naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni.

Práce s námi je rychlá

Během 15 minut Vás dostaneme na potřebné místo pod mostní konstrukcí. Naše PODMOSTOVKY se dokáží pohybovat po mostní konstrukci s inspekční lávkou v pracovní poloze.

Obsáhneme mostovku po celé šíři

Z lávky našich strojů se dostanete k celému povrchu spodku mostovky včetně zkosených stran – stroje mají dostatečný stranový dosah a přídavné lešení pro bezpečný přístup k boku mostovky.