HT 28 RTJ PRO

Pracovní plošina HT 28 RTJ PRO pokrývá obrovskou pracovní plochu dosahem 27,9 metrů do výšky a 23,85 metrů do strany. Více...

Popis

Samohybná teleskopická pracovní plošina HT 28 RTJ PRO francouzské firmy HAULOTTE, která je prověřeným výrobcem vysoce spolehlivých montážních a pracovních plošin, je díky svým rozměrům, konstrukci a jednoduchému ovládání flexibilním a všestranným zvedacím zařízení vhodným pro práci v terénu.

Hydraulicky ovládané rameno s teleskopicky výsuvným a otočným pracovním košem připevněným na JIB ramenu dovoluje pracovníkům v koši dosáhnout i do nejnepřístupnějších pracovních míst. Otočnou nástavbou s ramenem a pracovním košem je možné otáčet vzhledem k podvozku o 360 stupňů. Otoč koše je 180 stupňů. Maximální dosah je 27,9 metrů do výšky a 23,85 metrů do strany.

Perfektní výkon má montážní plošina díky robustní konstrukci, velkým kolům a výkonnému dieselovému agregátu. Stabilní konstrukce dovoluje pojíždění plošiny s vysunutým ramenem.

Pracovní plošina HT 28 RTJ PRO splňuje přísné bezpečností předpisy a mezinárodní normy.

Diagram

Specifikace

Výrobce Haulotte
Oblast použití terén
Stranový dosah 23,85 m
Nosnost koše 350 kg
Celková hmotnost 18100 kg
Délka 13,05 m
Průjezdná šířka 2,48 m
Průjezdná výška 2,85 m
Maximální pracovní sklon hodnota
Maximální rychlost větru 12,5 m/s
Pracovní výška 27,9 m
Rozměry koše (prodloužení) 2,44 m x 0,91 m
Pohon diesel
Rozměry při ustavení 13,05 m x 2,48 m

Poptat stroj

Dbáme o Vaše bezpečí

Stroje splňují všechny přísné bezpečnostní požadavky a naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni.

Práce s námi je rychlá

Během 15 minut Vás dostaneme na potřebné místo pod mostní konstrukcí. Naše PODMOSTOVKY se dokáží pohybovat po mostní konstrukci s inspekční lávkou v pracovní poloze.

Obsáhneme mostovku po celé šíři

Z lávky našich strojů se dostanete k celému povrchu spodku mostovky včetně zkosených stran – stroje mají dostatečný stranový dosah a přídavné lešení pro bezpečný přístup k boku mostovky.