MAN LE 18 WT450 4×4

Arbeitshöhe von 45 Meter, seitliche Reichweite bis 26 Meter, Tragfähigkeit des Korbes 600 kg und sogar eine negative Reichweite von 6 Meter unter das Fahrgestell, das ist unserer WT450! Více...

Popis

Pracovní plošina WT450 na automobilovém podvozku MAN LE 18 je vhodná na montážní, stavební, rekonstrukční a jiné výškové práce, na které je třeba mobility a častého přemisťování plošiny. Konstrukce vozu a minimální rozměry podvozku jej předurčují k použití ve městě a lehkém terénu.

Plošina je sestavena z otoče na podvozku, výložníku s kloubovým teleskopem a pracovního koše na tzv. JIB ramenu, které umožňuje dostat pracovní koš i do špatně přístupných míst. Maximální dosah plošiny je 45 metrů do výšky a 26 metrů do strany.

Autoplošina splňuje přísné bezpečností předpisy a mezinárodní normy. Stabilita plošiny je zajištěna pomocným rámem vozidla se čtyřmi výsuvnými podpěrami, které zachycují zatížení plošiny.

Plošina MAN LE 18 WT450 byla vyvinuta, aby vykazovala minimální náklady na provoz a údržbu.

.

Video

Diagram

Specifikace

Výrobce Wumag
Oblast použití méně náročný terén
Stranový dosah 26 m
Hloubka spuštění 6 m
Prostor pro stroj na mostě 4,52 m
Nosnost koše 600 kg
Celková hmotnost 18000 kg
Délka 9,94 m
Průjezdná šířka 2,52 m
Průjezdná výška 3,83 m
Maximální pracovní sklon
Maximální rychlost větru 12,5 m/s
Pracovní výška 45 m
Rozměry koše (prodloužení) 2,47 m (3,88 m) x 1,05 m
Pohon motor vozu
Nivelační podpěry 4x
Rozměry při ustavení 9,94 m x 6,52 m
Pracovní teplota 0°C+

Poptat stroj

Dbáme o Vaše bezpečí

Stroje splňují všechny přísné bezpečnostní požadavky a naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni.

Práce s námi je rychlá

Během 15 minut Vás dostaneme na potřebné místo pod mostní konstrukcí. Naše PODMOSTOVKY se dokáží pohybovat po mostní konstrukci s inspekční lávkou v pracovní poloze.

Obsáhneme mostovku po celé šíři

Z lávky našich strojů se dostanete k celému povrchu spodku mostovky včetně zkosených stran – stroje mají dostatečný stranový dosah a přídavné lešení pro bezpečný přístup k boku mostovky.