HA 20 RTJ PRO

Robustní stroj kloubovo-teleskopické konstrukce s pohonem 4x4 disponuje pracovní výškou až 20,6m a bočním dosahem až 12,2m. Více...

Popis

Pracovní výška až 20,6m a boční dosah až 12,2m. Pracovní plošina HA 20 RTJ PRO je díky pohonu 4×4 a zatáčecím oběma nápravám vhodná do těžkého terénu.

Do maximální výšky vás dostane za 48 sekund! Soustava tří hydraulicky ovládaných ramen s otočným košem na JIB ramenu vertikálně pohyblivém v intervalu 140° zajistí, že se dostanete přesně tam, kam potřebujete.

Ovládání je proporcionální, o pohon se stará dieselový agregát, poháněná jsou všechna 4 kola a pro pohyb v obtížném terénu je pracovní plošina vybavena hydraulickou uzávěrkou diferenciálu. Všechna 4 kola také zatáčí a přední náprava je výkyvná. Stroj má stoupavost až 45%. Plošina je schopná pojezdu i ve zcela vysunutém stavu.

Pracovní plošina HA 20 RTJ PRO splňuje přísné bezpečností předpisy a mezinárodní normy.

Video

Diagram

Specifikace

Výrobce Haulotte
Oblast použití terén
Stranový dosah 12,2 m
Nosnost koše 230 kg
Celková hmotnost 9 600 kg
Délka 6,75 (5,05) m
Průjezdná šířka 2,42 m
Průjezdná výška 2,51 m
Maximální rychlost větru 12,5 m/s
Pracovní výška 20,6 m
Rozměry koše (prodloužení) 1,8 x 0,8 m
Pohon diesel
Rozměry při ustavení 8,8 x 2,42 m

Poptat stroj

Dbáme o Vaše bezpečí

Stroje splňují všechny přísné bezpečnostní požadavky a naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni.

Práce s námi je rychlá

Během 15 minut Vás dostaneme na potřebné místo pod mostní konstrukcí. Naše PODMOSTOVKY se dokáží pohybovat po mostní konstrukci s inspekční lávkou v pracovní poloze.

Obsáhneme mostovku po celé šíři

Z lávky našich strojů se dostanete k celému povrchu spodku mostovky včetně zkosených stran – stroje mají dostatečný stranový dosah a přídavné lešení pro bezpečný přístup k boku mostovky.